| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac bani pe metin2 tim pentru posedata de lvl 80, 80+? Cand am auzit ca pretul ar fi de 9kkk iar eu am 1kkk nu credeam ca este adevarat laughing. Funda

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu as spune sa faci scuturi _+9 si sa le bonusezi 10 semiom si 12 tarie si imun si le dai cu 700kk faci mai multe si faci bani

| BitchImfabulous a răspuns:

Ba da e adevarat laughing. Si sunt si mai scumpe, depinde de bonusuri. Eu zic sa iti faci un caracter [razboinic mental ], sa il cresti pana la lvl 70, ii dai un otel si o arma +9, bagi bonus de 20% sansa de a arunca mai mult yang in scut, colier si papuci si sa mergi in v2 prin camerele din mijloc. Poti ajunge la 2kkk pe zi.

| annaZz a răspuns:

E adevarat, eu am luat cu 8kkk. Daca faci scuturi de innebunesti si stai ore pentru bonusuri, nu prea ai sanse. Si nu cred ca iti convine sa iti faci war... Eu ti-as da posedata mea, pana fac lvl pentru ea (asta pentru ca te cunosc si am incredere :* ), dar depinde pe ce server esti tu.
Eu, de obicei fac bani in v3 (am ajuns la 3-4kkk intr-o saptamana).

Succes!

| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Pai acum in 2013 a aparut anumitele bonusuri 6/7. Cumparale din item shop, si iti da niste tichete, te duci la cutia din misloc pui tichetele pe ea si iti da bonusurile... acolo un adaugator ii 5kkk si schimbatoru 7kkk deci faci la bani, sau fa-ti multe otele +9 toate rasele bonusate si pietrate si vindele pe 400kk daca iti da unu si faci peste 2kkk! Pa! Bafta!

| Stanciu_Sorina_1984 a răspuns:

Nu am mai jucat de mult dar ar fi bine sa intri pe el si sa vorbesti pe chat ccu cineva cu un nivel mai mare si el iti poate explica!