| Mircea_Andreea_1992 a întrebat:

Cum sa fac credite pe IMVU...(dar mai simplu)? D`au FUNDAA:*

Răspuns Câştigător
| awkward a răspuns:

Intri pe un cont, dupa intri pe site-ul imvu.com, dai la free credits si dai pe meetme, deschizi inca 2 ferestre cu meetme dupa dai la exchange si dai accept sau ce zice pe toate 3 repede si o sa primesti 1500 credit.

3 răspunsuri:
| xAle a răspuns:

Nu se mai pot face credite pe imvu, decat la conturi noi, merge sa faci de 3 ori cu meetme. Funda?

| XoMasquaradeXo a răspuns:

Poti downloada un toolbal care iti da in fiecare luna 200 sau 300 de credite.Trebuie sa iti apara link-ul cand intri in cont.

| darck123321 a răspuns:

Daca as sti te-as spunehappy