| TwiSt1997 a întrebat:

Cum sa nu mi se mai largeasca tinta asa mult pe cs?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Ținta ți se mărește atunci când tragi automat, în sensul că nu mai iei mâna de pe trăgaci. Dacă vrei să fie micuță, fixeaz-o pe inamic și trage cate 2-3 gloanțe, așa îl nimerești bine. Succes!

| anonymous2666 a răspuns:

Salut. Poti incerca si ce a zis 1Hit2Down, dar daca esti mai incepator si nu-ti iese ia un cfg bun de pe net si poti trage cum tragi de obicei dar nu se va mai mari atat tinta. Scrie pe Google "Download crystal.cfg", il downloadezi, copy-paste in cstrike. FUNDA?smug

| PreaTareღ a răspuns:

Trebuie sa nu tragi automat, omori mai greu si sare tinta.
Doar la M4A1 cu Silent merge bine.
Toate setarile tintei le faci pe OPTIONS

Funda?