| danycosty a întrebat:

Cum sa pun melodiile mele in G. t. a San Andreas? Stiu ca trebuiesc copiate in my documents/gta user files/user tracks apoi trebuie sa intru in joc si sa intru in options/audio setup/user tracks option(sau ceva de genu) si trebuie sa dau on la "automatic scan"(sau ceva de genu'), apoi sa si scanez pentru siguranta.Deci ce se intampla?

3 răspunsuri:
| danycosty explică:

Ce s intampla pentru ca nu merge in niciun fel?

| andrey910 a răspuns:

Stiam intr-un timp dar am uitat...mai simplu pornesti muzica si jocul in acelasi timp.

| danycosty explică:

Neah.winking.vreau sa fie totul mai real adica cand pornesti radioul la masina sa inceapa muzica nu sa cante tot timpul oriunde.