| EduardStufy a întrebat:

Cum sa rezolv problema cu administratorul care nu te lasa sa instalezi ceva?

1 răspuns:
| gemeni6226 a răspuns:

Trebuie ca instalatia respectiva sa aiba proiect aprobat, daca e instalatie de gaz sau electrica, sau de apa. Daca nu apartine de acestea atunci trebuie sa vb frumos cu administratorul si sa-l convingi ca va fi util la toata lumea ceea ce doresti sa instalezi.Sau daca e doar pentru propria ta folosinta sa-l convingi ca nu va deranja pe nimeni ceea ce instalezi.Dar daca da atunci ai o cauza pierduta.