| DanuTzCarbon a întrebat:

Cum sa schimb melodia de la start la metin2. Adk cand imi intra in metin sa imi cante melodia care vreau si daca se poate sa fac la fel si la selectarea caracterelor. MS!

1 răspuns:
| Infern0 a răspuns:

Buna.Pai pe nume azi e ziua de ieri si ieri ai pus o melodie pe nume xmas si apoi ai intrat azi dar melodia inca numai canta tr sa o setezi exact cand intri in joc.Si daca te intrebi nu nu poti sa bagi manele sau o puyarolling on the floor.Te rog frumos funda?