| Nemesis2012 a întrebat:

Cum scap de eroarea asta le metin2?

http://fisierulmeu.ro/400K4RM783O7/Help-pls-avi.html

1 răspuns:
| ali17 a răspuns:

Tu faci multe greseli, cand pornesti metinu dai si tu de 2 ori click, am vzt ca daca nu se msica repede tu mai dai din nou click...asta nu e bine...dar totusi, eu cred ca trebuie sa faci o smecherie dar nu stiu daca vei intelege,
1.Te duci in folderul cu metinul
2. faci un notepad(document text nou sau din astea de scris)
3.SCRI IN EL:start metin2client.bin
4.Dai la fisier(in coltul din stanga)si il salvezi in acel folder cu orice nume vrei tu DAR scrii sadnumele cum vrei tu).bat
Sper sa mearga.
MULT NOROC(DACA ITI APARE O EROARE DAI PE OK SAU PE CONTINUE)