| Eu500 a întrebat:

Cum se baga skinuri de haine in gta san andreas era ceva cu skin selector parca si ceva cu cleo 3 si 4 si img tools2 va rog spuneti-mi pas cu pas cum sa fac sa bag skinuri de haine dar sa nu el cumpar din magazin ci se le schimb in joc cu skin selector din tab +q+e as am vazut pe youtube si iti shimba hainele direct in timpul jocului nu trebuie sa mergi la magazin sa le cumperi hainele

1 răspuns:
| Emita1998 a răspuns:

Poti sa iei o imagine de pe net cu haine si o sa mearga depinde la ce gta in san andreeas o sa mearga! Funda~!?