| UnXeeN a întrebat:

Cum se fac sariturile alea pe Counter Strike 1.6 am vazut la majoritatea,este ca un fel de bunny hop doar ca sunt sarituri scurte nu prea inalte si tot in picioare fara duck (ctrl) ca un alc, ca si cum ai apasa pe space dar ai sari foarte putin si repede.Stiu si faza cu rotita la mouse sa sar si sa ma pun jos dar nu merge asa

2 răspunsuri:
| Benn12 a răspuns:

Space repede

| Dragomir_Seby_1986 a răspuns:

Dai in consola astea
bind mwheeldown +jump
bind mwheelup +jump
Acum cand dai de rotita in sus si-n jos caracterul iti sare. Exact inainte sa sari cat de repede poti dai de rotita si caracterul va sari fara sa-si piarda viteza. Este greu de invatat dar daca te chinui vei reusi