| cristiman a întrebat:

Cum se instaleaza programele/jocurile care sunt impartite in mai multe arhive? de exemplu am descarcat un photoshop care este imparit in mai multe arhive(photoshop cs6 00, photoshop cs6 01...photoshop cs6 10).

Răspuns Câştigător
| Lysander a răspuns:

Salut. O dai pe prima să se dezarhiveze undeva (de exŞ cs6 00) iar apoi ce rezultă din asta o "montezi" cu daemon tools şi de aici îţi va porni instalarea clasică. Dacă mai ai întrebări lasă mesaj.