| Moga_Loredana_1974 a întrebat:

Cum se piloteaza un avion (hydra) sau un elicopter (volatus)-si altele- in GTA 5? Va rog repede! Fundita!

Răspuns Câştigător
| KlibrDM a răspuns:

Hydra are 2 moduri de zbor, le schimbi apasand pe E, la inceput el este pe hover. Rotile de la Hydra se retrag pe G. Acesta se controleaza cu WASD si se poate directiona cu numpad 8 - 4 - 5 - 6 sau apasand click stanga pe mouse.
Volatus se controleaza la fel doar ca nu are mai multe moduri de zbor, nici roti care se retrag.
In cazul in care joci cu un controller, pilotarea ar trebui sa fie mai straight-forward.

| Moga_Loredana_1974 explică (pentru KlibrDM):

Multumesc mult de tot laughing

1 răspuns: