| paul_1387 a întrebat:

Cum se pun module in gta san andreas de ce am nevoie ca sa pun modulele si sa mearga

1 răspuns:
| d3yvyd a răspuns:

Pai depinde.Exista moduri CLEO ca de genu : magii, misiuni noi, upgrade-uri la ceva ( de ex: tepi pe sosea cand te urmareste politia ), etc.Daca vrei sa instalezi haine noi, poti folosi IMG tool, daca vrei masini noi le poti baga tot cu IMG tool, dar iti recomand mai mult SAMI ( San Andreas Mod Installer ), pentru ca se face automat. Poti instala sau modifica un mod de masina cu GGMM, iar restul modurilor se instaleaza usor : Pui folderul respectiv intr-un anumit loc ( depinde de mod ).Cam asta e... Funda pls.