| shobo112 a întrebat:

Cum sparg un cont de metin2?

Răspuns Câştigător
| MKV a răspuns:

La metin2 nu prea se poate, trebuie aflata parola de la yahoo messenger( care din nou e imposibil) apoi aflarea numelui contului din email, daca nu este si parola necesar sa intri pe site==uitat parola==resetare==o schimbi... si schimbi si emailu si conutl tau dar e imposibil de aflat parola de la messenger
Download: eType1.com/f.php? F1IvlZ

2 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Dupa ce ca nu esti in stare sa iti faci contul tau te mai crezi si hacker? Spargei mai intai passu de mess daca esti in stare si dupa aia ii poti afla passu de la toate jocurile.

| Joker1305 a răspuns:

Sunt de acord cu Shodow100