| mirunicascumpica a întrebat:

Cum transfer lucruri pe webkinz? As vrea sa transfer lucrurile de pe contul de proba pe contul normal.Va multumesc!

2 răspunsuri:
| BOOBZen a răspuns:

Imi pare rau dar nu se poate trimite de pe un cont limitat,am incercat si eu,si nu merge, doar este cont limitat, nu poti face mai nimic

| KatVonT a răspuns:

Http://webkinzromania.blogz.ro/Primul-blog-b1.htm Daca joci webkinz poti adauga blogul acesta la favorit. Am vorbit cu Adminul si a zis ca o sa publice zilele astea niste conturi si coduri fara stapan. De asemenea el traduce din limba engleza cele mai recente informatii oficiale de pe site-ul webkinz si a spus ca va pune pe blog si sfaturi despre cum sa faci rost de bani fara a juca un joc ( niste modalitati de deblocat sume de kinzcash printr-un program ). Se merita sa intri aici. Eu abia astept sa publice saptamana asta sfaturile de deblocat bani si listele cu aconturi fara stapan. :)