| salmankhan a întrebat:

Cum trec de misiunea asta? http://www.youtube.com/watch?v=NljMRTOfuv0, imi da un avion si trenuie sa aprind altul trebuie sa merg in spatele lui ca sa intru in cercul ala rosu, dar nu pot, pentru ca merge rebede acel avion, cum il pot prinde? pe ce sa apas sa merg mai rebede, sa pot prinde cercul ala din spatele avionului?

3 răspunsuri:
| Energyboy a răspuns:

Trebuie numai sa te apropi de aripa din spate la avionul din fata. Unde este cercul acela.

| MinatoSan a răspuns:

Trebuie sa-ti gasesti "locul". exemplu:cercul e in fata, iar tu iti mentii mersul, drept.

| FloryKel a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=GlgRgUcTPgM
uitate la el si poate te inspiri si eu l-am vazut si am trecut misiunea