| darkhell217 a întrebat:

Cum vi se pare acest site? o parere cea? http://darkenedbeauty.blogspot.com
(e al unei prietene bune)mersi! cea mai buna parere primeste funda

Răspuns Câştigător
| BurnInHellSucker a răspuns:

Cea mai buna parere primeste funda? vrei sa zici cea mai buna parera pozitiva primeste funda... uite una negativa: e penibil sa incerci sa ii faci reclama sub pretextu : hei prietenii cum vi se pare blogu asta? ...realizezi ca astia probabil nici nu au dat clik pe link au raspuns pentru maxima realizare de a primi o funda.

2 răspunsuri:
| Ricardo931711123 a răspuns:

E fain nu e rau

| SickBooM a răspuns:

Bravo e frumos