| Dionysus207 a întrebat:

Cum vi se pare Call of Juarez the Cartel pe PC? Dau funda la cele mai multe informatii

Răspuns Câştigător
| ionutVUVUZELA a răspuns:

E o panarama.trebuia sa faca o continuare la bound in blood pentru ca la sfarsit(daca ati jucat jocul)ati vazut ca fata aia avea medalionul(care era blestemat)la gat.si daca faceau o continuare trebuia ca unu din ei sa moara(thomas-era povestea mai tragica)si apoi ray si cu aia iar porneau in cautarea indienilor alora din bound in blood care aveau ei un leac secret ce aduce un mort la viata.asta ar fi fost un joc pe cinste. daca as sti l-as face chiar eu