| evils a întrebat:

Cum vi se pare http://www.youtube.com/watch?v=42WMv1FfQt4&feature=relat ed?
Astept comentarii

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Da intr-adevar e o piesa frumoasa, leasa dragos e unul dintre artisi aceea cand-i asculti ti se face pielea de gaina lacat adevar auzi in piesele lui, e un artist super, cat despre rappa e la fel de bun si el, dar mai putin cunoscut.Succes!

1 răspuns:
| ImNobody a răspuns:

Mie nu imi place, dar banuiesc ca cei care asculta genul acesta de muzica, o sa raspunda ca da.
Ti-am dat parerea mea sincera. happy