| valiska10 a întrebat:

Cumpar server de samp+gm! va rog comment pentru a oferi o ofertawinking va rog

9 răspunsuri:
| qwertyz a răspuns:

De care sa fie sv?
Trucking/stunt/rpg/drift?

| valiska10 explică (pentru qwertyz):

Server GodFather

| qwertyz a răspuns (pentru valiska10):

Da`mi id`ul tau de mess

| LeX28 a răspuns:

Am eu Server samp de care vrei are masini personale 80 casi 20 bizuri il dau la oferta daca vrei anunta-ma aici pe TPU
P.S il dau ieftin

| CiPiCaO90014 a răspuns:

Vand server GodFather, Sisteme unice, comenzi Anti-Chat, Anti reclama /Credite Si multe alte chesstii daca vrei sa vorbim contacteaza-ma pe Skype : ionut.cilibiu1.
P.S. Il dau cu 5 Euro.

| Cristi_Nedelcu_2000 a răspuns:

Cumpar server de samp-gm! va rog comment pentru a oferi o oferta va rog

| just123 a răspuns:

Vand eu GM de samp cu /takezone /pgun toate, etc... 5 euro add line_get