| zSchizophrenic a întrebat:

Da-ti-mi mai multe detalii de jocu` IMVU. Ce trebuie sa fac? Cum sa ies.etc.Funda+Vot.

4 răspunsuri:
| Bluegrayy a răspuns:

Eu am fucat timp de 5 luni. Trebuie sa-ti faci avataru tare si t e duci prin chat roomuri. happy Faci bani intrand pe site -> Credits -> Eran credits -> invite adn refer people sau ceva de genu`, dai pe invite by e-mail, si completezi pe acolo, pui un email nou sau cel pen care ai tu contul. Te duci pe e-amilu pe care l-ai trimis, intri pe mesaj deschizi de 4 ori fereastra cu Yes si inchizi 3 din ele
apoi faci contul cu un e-mail inventat. Tu stai pe contul tau si rogi pe cineva sa te ajute, intrand pe eclalat cont facut pentru credits. Trebuie sa iti dea 5 chaturi si sa NU le inchizi, vei primi 1, 500 credits pentru fiecare contt, dar poti sa faci maxim 50 de conturi pe an. Daca mai ai intrebari adauga pe messenger diana08ph. happy sper ca am fost de ajutor big grin

| Bluegrayy a răspuns:

Trebuie sa iti faci avataru tare si sa te duci prin chat roomuri. Bani faci in felu urmator : te duci pe siteu lor, te loghezi dai credits -> eran credits -> invite and refer people ( sau ceva de genu ) apoi dai invite by e-mail si scrii ce te intreaba, la e-mal te sfatuiesc sa pui e-mailu pe care ai tu contul, si dai send. Intri pe e-mailul respectiv, cauti mesajul sia pesi pe "Yes" de 4 ori, si ti se vor deschide 4 ferestre, inchide doar 3 din ele. Completeaza cu ceti cere, poti sa pui la nimereala informatiile de la cont, cu un e-mail inventat. Intri pe imvu pe contul tau si rogi ep cineva sa-ti intre pe contul pe care l-ai facut pentru bani, il pui sa-ti dae 5 chaturi dar NU le inchideti! astepti sa iti vina 1, 500 de credits si asta e happy sper ca am fost de ajutor, daca mai ai intrebari adauga in lsita de messenger diana08ph. Ca sa iesi dai pe Log out ( in dreapta sus )

| Bluegrayy a răspuns:

Trebuie sa iti faci avataru tare si sa te duci prin chat roomuri. Bani faci in felu urmator : te duci pe siteu lor, te loghezi dai credits -> eran credits -> invite and refer people ( sau ceva de genu ) apoi dai invite by e-mail si scrii ce te intreaba, la e-mal te sfatuiesc sa pui e-mailu pe care ai tu contul, si dai send. Intri pe e-mailul respectiv, cauti mesajul sia pesi pe "Yes" de 4 ori, si ti se vor deschide 4 ferestre, inchide doar 3 din ele. Completeaza cu ceti cere, poti sa pui la nimereala informatiile de la cont, cu un e-mail inventat. Intri pe imvu pe contul tau si rogi ep cineva sa-ti intre pe contul pe care l-ai facut pentru bani, il pui sa-ti dae 5 chaturi dar NU le inchideti! astepti sa iti vina 1, 500 de credits si asta e happy sper ca am fost de ajutor, daca mai ai intrebari adauga in lsita de messenger diana08ph. Ca sa iesi dai pe Log out ( in dreapta sus )

| Bluegrayy a răspuns:

Csz nu imi mergea netu si am dat de mai multe ori laughing