| mondici a întrebat:

Daca am cooler introdus in laptop are rost sa imi iau unul? Pentru ca atunci cand ma joc se incalzeste foarte tare si mi-e frica sa nu se strice.

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

Salut, eu am cooler, e foarte bun, cu timpul se încinge din ce in ce mai rău, te sfătuiesc sa îți iei unul si sa ridici pe prima treaptă sa iasă căldură in afară

| mondici explică (pentru Alexuţ02):

Inteleg...si ce cooler mi-ai recomanda?

5 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Ai putea sa îl scimbi cel care îl ai deja cu unul mai bun.

| mondici explică (pentru Niklauss):

Dar cel pe care il am nu eu l-am cumparat era deja in componenta laptop-ului, si nu il pot scoate.

| Alexuţ02 a răspuns (pentru mondici):

Eu am unul cu 2 ventilatoare luat de la Media Galaxy odată cu laptopul, separat bineînțeles, eu am decis sa folosesc cooler din prima zi, e cam 50lei modelul, il găsești pe site, are niste luminițe albastre

| mondici explică (pentru Alexuţ02):

Mersi