| Clorox a întrebat:

Daca am evoluat itemele pe metin si eu am nivel 100 si sunt evoluate pana la 200, dar nu bonusate, mai pot sa le bonusez in viitor?

5 răspunsuri:
| William a răspuns:

Depinde ce iteme sunt. De exemplu posedata are 2k pv cand o faci, iar daca otelul din care ai evoluat posedata nu avea 2k pv nu mai poti sa pui acel bonus. Cel mai bine este sa bonusezi itemele inainte sa le evoluezi.

| Clorox explică (pentru William):

Si chiar nu mai pot pune pv?

| William a răspuns (pentru Clorox):

In exemplul pe care ti l-am dat eu nu mai poti pune pv pe posedata.

| Clorox explică (pentru William):

Cacat! Mersi!

| OnuOnulică a răspuns:

Da.