| byjeleu a întrebat:

Daca am un cfg in counter strike si vreau sa scap de el si sa joc default cum fac?

Răspuns Câştigător
| Codblackops a răspuns:

Stergi cfg-ul
De obicei e in folderul Cstrike.

3 răspunsuri:
| JusticeForCraiova a răspuns:

Daca vrei sa joci default 100% sterge cs pe care il ai si downloadeaza-l pe cel simplu si nu faci nimic la cfg il lasi asa skinurile la fel cel mai bine e sa ai steam cum am eu:X

| TacaPaca a răspuns:

Dezinstalezi cs-l apoi stergi toate fisierele ramase si reinstalezi si nu va mai avea setarile cfg--ului.

| byjeleu explică:

Am steam happy si o sa sterg cfg-ul din cstrike daca ehappy mersi de raspuns Codblackops