| 3my098 a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti intre 4story si Metin2. Voi ce ati alege?

Funda!

As dori niste pareri si dupa vio spun pe amea ^.^

Funda la argumente dc "x" e mai bun ca celalalt

Răspuns Câştigător
| KoKo56 a răspuns:

4story bro! De ce?
1)Grafica e de 500X mai buna
2)Ai multe optiuni in creearea caracterului tau propriu
3)Nu sunt(din câte am vazut)playery cu hack-uri aşa mulţi(sau chiar deloc) ca pe metin!
4)Nu exista nr.4

8 răspunsuri:
| Talibak a răspuns:

Daca as alege dintre 4story si metin2 eu as alege metin2.
Metin2 are mai multi jucatori decat 4story si este si mai fain.
Funda?

| 3my098 explică:

Talibak. As vrea sa vad si eu unde scrie cati players are 4story si cati metin2.ro ^.^

| 3my098 explică:

@justforfun ia sa vad unde scrie ca metin2 are mai multi players decat 4story?

| KoKo56 a răspuns (pentru 3my098):

Nu,4story e o copie dupa WoW

| 3my098 explică (pentru KoKo56):

Pai macar World of Warcraft e bestial in comparatie cu jocuri asemanatoare ca metin devil

| 3my098 explică:

@KoKo. Ai dreptate in argumentele tale dar am mai auzit pe unii ca cica metin2 e o copie dupa 4story. Metin2 o copiat tot de la Zohan Online asa ca nu mai acuzati jocuri originale.

| 亚历山 a răspuns:

Iti recomand metin2 am jucat 5 ani am fost depedent de metin2 am ajuns la lv 88 si am pierdut contul si acum am un cont de lv 52 si nu mai joc mi-se pare o pierdere de timp si multe nopti ne dormite din cauza acestor jocurihappy

| falls a răspuns:

Eu as alege metin2 am jucat mt2 era foarte frumos, 4story este mai mult pentru copii si nu are asa multi player ca si mt2 oricum bft! funa? sad