| Liviu781 a întrebat:

Daca cumpar de pe eMAG :
Cum platesc?
Si imi aduc ei pachetu acasa?

Răspuns Câştigător
| JusticeForCraiova a răspuns:

La eMAG poti plati in mai multe feluri :
Daca faci comanda iti vine curierul acasa si platesti cu banii jos
Daca te duci in showroom ii spui aleia sa iti faca comanda si ea iti spune cand si tu trebuie sa te duci la magazin
Sau poti sa cumperi din showroom dar trebuie sa aiba obiectele in stoc asa nu iti pot da sau poti face comanda cum zisai mai sus
Se mai plateste cu cardul de credit daca faci comanda de la tine de acasa

2 răspunsuri:
| raresbarbier a răspuns:

Daca alegi plata ramburs platesti cand primesti pachetul prin firma de curierat.

| lpavel a răspuns:

Depinde ce vrei sa cumperi, poti plati curierului sau daca ai cont in banca... oricum inainte sa-ti trimita pachetul te va contacta pe telefon ca sa confirmi ca nu e o gluma. E foarte simplu... bani sa ai!