| Silviu7371 a întrebat:

Dacă cumpăr spațiu de stocare în Google drive, și nu mai plătesc lună viitoare ( pentru că din câte am înțeles sunt 10 lei lunar) ce se întâmplă cu fișierele încărcate? Le mai pot accesa sau descarca în telefon?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Conform google iti vor mentine datele pentru un timp limitat, nu se zice exact cat, apoi vor sterge

| Wr3nch a răspuns:

O sa ai cateva zile dupa ce expira abonamentul sa le descarci. Daca nu o faci Google va sterge automat tot ce e peste limita de 15GB.