| enter_8252 a întrebat:

Daca dezactivez un cont de facebook acesta mai apare sa zicem cand cineva iti scrie num si vrea sal adaugi ca prieten? dau funda

2 răspunsuri:
| Simonellu007 a răspuns:

Pai se poate sa apara acolo sus cand il cauta dar nu poate intra pe profil.sau sa nu apara deloc. oricum sa te adauge ca prieten numai poate. funda?

| anonimul_4849 a răspuns:

Sall de fapt daca dezactivezi contul nu il mai ai iti poti face altul la fel si iti da toti prieteni pe care iai avut.mult noroc. funda?