| Andrei_Lucian_1996 a întrebat:

Daca imi cade telefonul se strica wifi

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se strică, stai liniștit. Dacă îl scapi tare, ai toate șansele să rămâi fără display laughing. O zi bună!

| Andrei_Lucian_1996 explică (pentru anonim_4396):

Nu mi s-a intamplat asta

| Copilu1Bruzli a răspuns:

rolling on the floor Numai daca nu are wifiul pe carcasa rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor cum sa se strica mai Andrei? rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor