| Ioniicszz a întrebat:

Daca imi cumpar brawl pass plus pe brawl stars intr-un season si iau cadourile(stardrop urile/credit urile etc.), în următorul season o sa imi dea iar cadourile gratis sau trebuie sa îl cumpăr iarăși sa mi le dea?

1 răspuns:
| aizen0567 a răspuns:

Salut! Pass-ul este sezonal o dată ce s-a terminat va trebuii să l cumperi pe următorul ca să primești rewardurile din acel pass astfel da trebuie cumpărat câte un pass pentru fiecare sezon ca să le primești