| noja11 a întrebat:

Daca imi fac cont pe ubisoft pot juca assasin's creed reveletion adica imi cere sa-mi fac cont, ce ar trebui sa fac ca sa pot juca?

Răspuns Câştigător
| Ursulaki a răspuns:

Pai in primul rand iti trebuie jocul descarcat si instalat. Cand dai sa-l deschizi iti va aparea un anunt legat de cont pentru ubisoft. Tu poti sa refuzi sa faci daca nu vreau sa joci pe multiplayer. Dar daca vrei sa joci si pe multiplayer trebuie sa faci un cont si sa-l activezi. Funda?