| MityMarius a întrebat:

Daca intelegeti ce vreau sa va intreb... am cont pe facebook si nu stiu cum sa dau sa-mi vada toata lumea profilul fara sa fie necesar sa ma adauge ca prieten am tot schimbat setarile la privacy settings si am dat pe everyone dar tot nu apare la altii ce nu ma au la prieteni multe dintre informatii decat sexul. Bun am si aflat ca pentru ca sa-ti vada toata lumea profilul trebuie sa ai si peste 18 ani eu am 16 dar am vazut la unii ce nu ii am la prieteni nascuti in 1997 ca le apar toate informatiile. Daca ma inteles cineva sa lase raspuns... big grin

1 răspuns:
| nicocarm a răspuns:

Intra la profil dupa jos in stanga unde scrie mergi la setari de confidentialitate da clic si iti apare partajare pe facebok acolo dai clic pe toata lumea