| stefan0 a întrebat:

Daca ma laptop cu windows 7 32bit, Intel Core Duo CPU P8400 @ 2, 26GHz,4.00GB RAM, NVIDIA Quadro FX 370M, imi merge vreun assasin's creed(nu conteaza care) dar open-world sa fie?

1 răspuns:
| Arthiom a răspuns:

Cu setarile de sistem la minim sau mediu sunt sigur 88% ca va merge. Depinde acum, de exemplu cei 4GB ram pe care ii ai tu nu sunt liberi, chiar si atunci cand nu este deschis nimic Pc-ul inca foloseste o parte din acei 4 GB pentru sistem (cantitatea variaza in funtie de softurile instalate de la 500MB pana la peste 1GB)