| danielcristi98 a întrebat:

Dacă schimbi placa video de la calculator ți se șterge ceva din calculator(gen jocuri, aplicații)

4 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Nu,poti schimba orice la PC nu ti se va sterge nimic, tot ce ai deti pe hard disk, windows, jocuri, aplicati etc

| Al3x998 a răspuns:

Nu pierzi nimic, eu am facut upgrade de la un Amd Radeon r7 240 la un nVidia GeForce GTX 1050 Ti si nu am pierdut nimic.

| iStarGaming a răspuns:

Nu, tot ce ai pe calculator îl ai in hard disk.

| hashtaghashtag a răspuns:

Absolut nimic! Nici nu trebuie modificat nimic la Windows in afara de instalat drivere