| StarGamer a întrebat:

Daca se bat un ninja si un war cu seturi identice si acelasi level cine castiga?

4 răspunsuri:
| BayazidFulgerul a răspuns:

Pai trebuie sa tinem minte cateva lucruri : chiar daca sunt identice warr-ul poarta o armura mai grea si el se axeaza mai mult pe putere, ninjalaul poarta o armura mai usoara deci in - armura pentru ca el se axeaza pe agilitate, warrul are viteza de atac mai scazuta, ninjalaul ajunge mai repede la ultima miscare de cutite ca sa ii dea stun depinde si de magii, si de skill, dar daca acel ninja sau acel warr are mai mult skill decat adversarul sau, orice se poate intampla

| StarGamer explică (pentru BayazidFulgerul):

De exemplu war sa fie mental si sa fie cu 2str 1vit ex(str 90 vit 45) si ninja 2dex 1 vit si sa fie pe lama

| BayazidFulgerul a răspuns (pentru BayazidFulgerul):

Warrul mental fiind cel mai bun tanker in pvm ar avea sanse mari intr-un ninjalau cu damage foarte mare imi pare rau sa o spun fiindca eu joc ninja lame demult timp, si regret sa o spun insa adevarul doare : WARRUL MENTAL FACE NINJALAU LAME

| MCG a răspuns:

Depinde de magii si de cum au puse punctele la inteligenta si asa mai departe. dar mai mult ca sigur v-a castiga un warior... poate castiga un warior si cu lvl mai mic decat ninja cu vreo 2-3 lvl