| Alecsiia a întrebat:

Daca stiti cum fac monezi pe ourWorld puppy dog eyes? si majoritatea peste lv 10 au o chestie de diferite culori in jurul lor, cum se numeste, de unde o iau, si cat costa happy FunDitaa!

1 răspuns:
| HipstaAlle a răspuns:

Pai mai intai raspund la ce e usor :

Acele caractere (adica jucatori) au niste luminite sau culori in jurul lor : le gasesti la shop in ce oras vrei happy... Iar la monezi chiar nu stiu la ce te referi thinking Dar oricum culorile acelea le gasesti la shop in care oras vrei.Si vezi tu cat costa :].Cam atat happy

fundita?puppy dog eyes happy Plss. puppy dog eyes N-am nici una puppy dog eyes