| Penguin224617 a întrebat:

Daca stiti jocul ala club penguin ma puteti ajuta cum saimi fac penguinul ca nu stiu ce sa aleg intre albastru si rosu? Daca aveti argumentari le astept cu drag!
big grin big grin big grin big grin

4 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Poti alege o culoare, apoi in joc exista un magazin si poti cumpara haine de non-membru (adica nu ai dat bani pe cont), culori, fundaluri si altele.

| Penguin224617 explică (pentru YoChriss):

Stiu asta caci joc de un an si sunt ninja foc zapada si apa dar nu ma pot hotori! DE aia te-am intrebat!

| YoChriss a răspuns (pentru Penguin224617):

Atunci pune-ti negru sau alb.

| Penguin224617 explică (pentru YoChriss):

Nu mai e nevoie ca m-am hotarat