| robyss a întrebat:

Daca vreau sa ma apuc de youtube(adica sa imi fac un canal si sa fac videori de gaming),conteaza varsta, adica daca am 13 ani e ok? Am vocea cam pitigaiata -.-

2 răspunsuri:
| agabybos a răspuns:

Nu conteaza,,, eu am facut viedoclipuri si le-am pus pe youtube si am 13 ani
sper ca te-am ajutat

| Amatorul a răspuns:

Nu e ok, parerea mea. Cred ca youtube-ul are deja prea multi copii si tineri care fac video-uri de gaming. Daca chiar te pricepi la tutoriale/co-op-uri si te tine pc-ul, cred ca e bine sa faci un canal.