| ShadoWKilleR a întrebat:

Dati-mi exemplu de un joc cu bayblade pentru PC! dau funda+vot

2 răspunsuri:
| RadXx a răspuns:

Astfel de jocuri nu se creeaza deoarece sunt foarte nasoale... sau nu au o grafica prea buna ori nu au ce sa puna an joc si daca ar face un joc cu beyblade ar dura ff mult sa introduca grafica si limbajele de programare si an plus nu sau creat pentru downloadat decat pe internet happy

| ShadoWKilleR explică:

Ba sau creat vreo 5, dar sunt pentru WII! Asta ma enerveaza!