| TheExpert01 a întrebat:

Dati-mi informatii despre cum sa am bm3 la cabal funda fara tie sila sa cauti nu am timp

Răspuns Câştigător
| Saika a răspuns:

Du-te la instructorul din port lux si acolo ai un quest numit minesta 1, 2 sau 3. 1 e in mutant forest, 2 e in pontus ferum si 3 in porta inferno. in functie de ce lvl ai iti alegi minesta si cand vrei sa faci questul o activezi. ai de omorat 145 de mobi si alti 145 de mobi diferiti, depinde de map'a. Primesti un quest de minesta pe zi, dupa ce termini un quest iti da un stain clone si iti trebuie 40 pentru bm3 prima fatala (sunt 3). Asta ar insemna ca in 40 de zile ai bm3, dar daca vreai sa il faci mai rapid gasesti de cumparat minesta la AH, ori pentru dungeon ori tot pentru mapa. Questul pentru bm3 se poate face de la lvl 130+ inclusiv cu Q de BSLV de 130 facut. Bafta!