| bossno1 a întrebat:

Dati-mi metinuri ca si gth sa se asemene sa fie pvp subliniez pvp nu pvm si sa nu fie hammer,celestial, united, lunaris sau pvp normal

2 răspunsuri:
| Dr1D a răspuns:

Uite aici niste metinuri:mt2hotstyle/s-a scos virusu ala nu it face griji, mt2apollo/pe acelasi site, mt2epical si cam astea au fost. Funda pls

| bossno1 explică:

Apollo l-am jucat ii mai mult pvm si hostyle nu imi merge deoarece nu am net framework3.5cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingsi epical ii penal si ala l-am jucat:X