| Okkultist a întrebat:

Dati-mi niste jocuri cu armata dar frumoase, sa capteze atentia, scze in ultima vreme nu mai stiu ce sa ma joc laughing si sunt plictisit rau de tot. Daca se poate mai multe jocuri pe categori, armata bla bla bla horror bla bla bla, da si niste jocuri horror frumoase daca se poate. Dau Funda

Răspuns Câştigător
| Andrei63673 a răspuns:

Salut frate.Iti recomand pentru groaza fear1, 2,3, presus mandate, extraction poin, call of duty mw 2, 3 call of duty blak ops 2. Sper ca cia fost de folos

2 răspunsuri:
| Razvan3904 a răspuns:

Call Of Duty Joaca Toate Seriile

| MihaiGe a răspuns:

Prototype, medal of honor, call of duty mw1, 2, 3... crysis 1, 2.
Cam atat!