| Returnela a întrebat:

Dati-mi niste modalitati prin care sa fac jocurile de pe miniclip.com sa-mi mearga mai bine, adica ce e de facut?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O coneziune mai buna la net si un pc mai performant

| TNeuer a răspuns:

In primul rand, deoarece sunt jocuri online, au nevoie de o conexiuna buna de internet. Pentru a avea o conexiune cat mai buna de internet, poti stinge Wi-Fi-ul de la telefon si orice altceva care consuma internet din casa. In al doilea rand, incearca sa iti instalezi ultima versiune Adobe Flash, Java si Unity Web Player. De astea cam ai nevoie sa mearga jocurile, dar ca sa mearga si mai bine, trebuie sa le ai pe cele mai noi.