| Făraş a întrebat:

Dati-mi si mie niste jocuri mai jucate gen LeagueOfLegends si nu metin plz repede cel mai tare funda :*

Răspuns Câştigător
| SuntRomânDeTreabă a răspuns:

Fainebatting eyelashes. Dau funda (:
raspuns ales
Wolfteam, World of warcraft, microvolts, metin, iaaa jocuri! 4story, assasincreed, skilroad, shaia, repulse, league of legendes, s4league,everquest,atlantica online, talisman online, maplestory, mixmaster, farmera, transformice, alldols online, black shot, castle of heroes, battle field 1, 2, 3, cabal, perfect world, crime craft, rapplez, mu online, ran online, rekuiem, damoria, dofus, dragonica, fable, fiesta online, florensia, star strek, sims, 1, 2, 3, grand fantastia, hero online, lineage 2, aion, kings age
succes

2 răspunsuri:
| Denis1 a răspuns:

Gta,nfs,fifa,gta 3, gta bucresti, gta san andreas, counter strike... funda pls

| alex11x a răspuns:

Mie imi place cel mai tare 4story ro