| CosminCosminelYoO a întrebat:

Dati-mi si mie niste metine cu rata peste 650 si 250 lvl plz!

Răspuns Câştigător
| Maryus17 a răspuns:

Mt2 yonshifull, mt2 val mondial, mt2 oriental, mt2 mondial etc. funda?

2 răspunsuri:
| adeadeqwe a răspuns:

Low uite aici :mt2need, mt2hakuna, mt2lunaris, mt2tdl, mt2mania, mt2mijagi, mt2united, mt2adventure, mt2xclusive. Daca mai vrei sa imi spui bine dar nu toate au pana in lvl 250 dar sunt faine in rest.

| CosminCosminelYoO explică (pentru adeadeqwe):

MS mult a fost mai eficient raspunsul tau imi cer scuze pentru ca nu ti-am dat funda