| PinkInZaBlack a întrebat:

Dati-mi si mie niste nume pentru jocul perfect world international, caci eu am incercat o gramada si nu mrege nici unu ba zice ca e invalid ba ca este folosit de altcineva funda+vot

1 răspuns:
| florentinf a răspuns:

Pai in primul rand trebuie format si din litere si din cifre si la fel si cu parola ce zici de :yakuza12345, ghhey1u, tfntg0, apaplata80 etc... trebuie sa respecti regula si litere si cifre eu am cont pe perfect world da nu stiu daca mai merge. Daca numele pe care ti le-am dat nu merg da-mi un mesaj si iti dau eu contul meu