| Ox1g3N a întrebat:

Dati-mi si mie site-ul unu server de metin2 PVP classic

Răspuns Câştigător
| SuspectuuxD a răspuns:

Pai,esti furat? Bravo, excelent.Adica ce, nu stii sa-ti ti itemele in invetar? E asa greu? Ajutor? Rupe buzunaru' daca vrei ajutor. Ultimele sugestii, funda pentru astea: Metin2Hammer PVP SV1(www.hammerm2.com) Vamous Metin2. Inceaarca cevaa nou,inedit. LoL,WoW,Minecraft, sau jocuri browser, ce nu necesita descarcare, Trivia, The Guns. Si pe fb: MyNinja, Si toate Ville'urile? FUNDA?;)

7 răspunsuri:
| prodanflorin a răspuns:

Veniti si voi pe cel mai tare Server de metin este PvP rate 1000 lv max 250 shopuri full PvP iteme+9 din prima. :D
Server online puteti descarca clientul cine nu il are http://own.mt2.ro/ go go goooo
cine intra are [GM]

| SuspectuuxD a răspuns:

Am eu unul care sigur iti place:http://metin2allstars.com/?
Fundita?:)

| Ox1g3N explică (pentru SuspectuuxD):

Nu-mi merge... altul nai dar lv max 105 sau 99 big grin

| SuspectuuxD a răspuns (pentru Ox1g3N):

Hm.ce zici de ro? Incearca si tu sa muncesti.Sa faci ceva.Maxim 105.winking

| Ox1g3N explică (pentru SuspectuuxD):

Hmmm ro? am jucat de multe ori si de fiecare data am pierdut itemelesad nu mai ma ating de ro fara ajutaor