| klau95 a întrebat:

Dati-mi si mie un loader pentru windows xp sa nu mai apara imaginea neagra plshappy FUNDA

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Loader de activare windows Xp SP1, SP2, SP3 + serial de activare
Vezi foto: http://3.bp.blogspot.com/......00/wga.png
Pentru detalii vezi pm! Bafta!

neluL
| neluL a răspuns:

:) Am uitat sa mentionez magazinul unde se gasesc loadere - cu bani :))
Nu pot sa stau cu mainile in san cand cineva are nevoie de un ajutor pe care il pot da GRATIS! Si nici nu pot sa-i zic instaleaza-ti LINUX ca-i mokka. Nu stiu daca 1% de pe TPU foloseste Linux cu toate ca este bun ca sistem de operare. :) Magazinul de loadere aici ->>> http://nycpix.files.wordpress.com/2009/05/keys.jpg?w=391&h=444

neluL
| neluL a răspuns:

Stiam de cand au inceput campania anti piraterie ca nu merge! :) Problema este alta: utorr3nt este un program ca oricare altul si, un user de aici posteaza o intrebare de vreo 3 zile : cum fac optimizarea programului utorr3nt pentru a avea randament maxim la descarcare? sau, cum vad cati seederi am la un pach pe care vreau sa-l descarc cu utorr3nt? sau, unde vad viteza mea de download si upload in programul utorr3nt? sau, unde vad in utorr3nt cine face download din fisierele mele? sau, cum maresc viteza de descarcare in utorr3nt? si tot asa. De altfel nici de pe site-ul p3t3ava.ro nu mai poti posta un link pentru un desen animat online ->cica e piraterie daca te uiti fara ochelari de cal! sau alte site-uri similare gen trilulilu sau 220 dar youtube merge (unde vezi metinuri si hackuri si crackuri si tot ce vrei). Sa vezi urmatoarele campanii cu anti-facebook sau anti-HI5 (hai in cinci) si campania toti numai pe TPU.parca imi pare rau ca l-am impuscat pe Ceausescu. :),, si cand sa timit mesajul.na ghinion http://i.imgur.com/kTbKZ.jpg a trebuit sa dau EDIT. nu scrisesem Ceausesc cu C mare :))

neluL
| neluL a răspuns:

Ma bag si in utorr3nt cu tine! happy pirate*