| vladuutz a întrebat:

Dati-mi si mie un site de download pentru un counter-strike fara lag, adica cu lag mai mic.

2 răspunsuri:
| tauretee a răspuns:

Apropo lagul tau e din vina pcului e slab... asa si mie pe un laptop mi-am bagat gta san andreas original si mergea excelent si mi-am bagat gta sa mod v 3 si avea un lag de nu te puteai misca

| cretuclaudiu a răspuns:

Salut Vladut! Am eu un site De cs-uri care nu are lag deloc...Siteu-l este:http://resursecs.com/download-cs-lant.html Bft... Funda?