| AnDrEy_3444 a întrebat:

Dati-mi si mie va rog un nu me de fata pe metin ca ma dispera sora mea ca vrea un nume fain si chiar nu stiu ce sa-i spun va rog ajutati-ma.

5 răspunsuri:
| PaulCopcea a răspuns:

BabyDoll,AISHA,astea imi vin acum in minte.big grin

| 8PrejudiceS a răspuns:

PoisonKiss, StrikeLoV3, FataSmeCh3RA

| PauPaula a răspuns:

WhiteAngelbig grinBabyAngel etc daca nu te superi ce metin?big grinbig grinbig grin

| HaDeSs_2031 a răspuns:

BlowUpLove. Tox1cLov3.oOBlackAngelOo. =-HairStyle-=...Cam atatea am in minte lol... Funda?tongue

| oOSaritaOo a răspuns:

WildRose...winking Isterica... sau bagă-i numele din realitate, schimbă şi tu ceva la numele ei. big grin