| AmELiA100000 a întrebat:

Dati-mi toate jocurile virtuale pe care le stiti si nu de downloadat uuuuuuuuuuuuuuurgent.

3 răspunsuri:
| MonkeyBoy a răspuns:

Fermerama
Manager de Fotbal
Pandanda
Galactic United
Funda?

| Konata a răspuns:

Sunt mii si mii de jocuri online pe topt Internetul asta straight face. Ar fi inutil sa ti-le enumar pe toate. Ar dura o vesnicie. Cauta si tu pe google ''jocuri online''. Nu e asa greu...

| vlad0820022 a răspuns:

Adventure Quest Worlds, The West, Triburile, Travian, Farmerama, Conquiztador, MechQuest, Dragon Fable, OurWorld, DarkOrbit, SeaFight, DownWorld, Zoomumba, GoalUnited, Battlestar Galactica, etc.
Sunt multe jocuri dar nu mai imi aduc aminte. Sper sa iti placawinking